BesTrapS
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

BesTrapS

The Best Traps Server !!!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 cerere admin by Danyell

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Danyell




Mesaje : 2
Data de înscriere : 03/09/2008

cerere admin by Danyell Empty
MesajSubiect: cerere admin by Danyell   cerere admin by Danyell Icon_minitimeMier Sept 03, 2008 5:40 pm

Nick : Danyell
Timp jucat pe server : nu numar minutele..Evil or Very Mad spun doar ca e mult
Steam Original : nu am
Fidelitate : nu injur..nu vb urat..nu ma iau la cearta decat cand imi e somn (rar) (NeutralSuspect
Adminul Dorit : de care o fi Embarassed eu ma multumesc si cu Danyell la /admin si kick Embarassed
Doresc accesul : dca se poate..kick/ban/map si slap(slapul nu il vreau prea mult) si rr (ca slapul)alienjocolor

Apropo..chiar e the best SV:) o sa aduc oameni foarte buni pe sv Arrow E SERVERUL MEU FAVORIT nici unul nu e ca el..apropo..succes D4VID si Crash Twisted Evil

nu stiu ce sa fac pt admin..banii nu stiu cum sa ii dau...dar e alta chestie..aduc oameni...cand isi baga unul netul..o sa aduc 3 oameni.cu inca 2 aduc 5..si mai am o lista plina de d-astia lol! Twisted Evil

astept foarte mult raspunsul si sper sa fie pozitiv Smile Wink

chiar acum (6:38:25 PM 3 septembrie) ma duc la un prieten sa ii arat sv Wink si o sa ma mai duc de la el la altii credeti-ma Wink ca o sa ii placa ca doar e cel mai tare sv Wink bye
Sus In jos
Admin (Crash)
Admin
Admin (Crash)


Mesaje : 121
Data de înscriere : 31/08/2008
Varsta : 34

cerere admin by Danyell Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin by Danyell   cerere admin by Danyell Icon_minitimeJoi Sept 04, 2008 12:00 am

Salut !!! multumim ca esti alaturi de noi Smile se fac prea multe cereri de slot ... dar o sa incercam sa facem Basketball
Sus In jos
https://bestraps.forumgratuit.ro
 
cerere admin by Danyell
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cerere Slot Danyell
» Cerere Admin
» Cerere admin gRR :)
» Cerere admin
» cerere admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BesTrapS :: D4ViD.SyTeS.NeT :: ..:: Cerere Admin/Slot ::..-
Mergi direct la: