BesTrapS
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

BesTrapS

The Best Traps Server !!!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 este cel mai tare server! numai intr pe altul

In jos 
AutorMesaj
Danyel
Vizitator




este cel mai tare server! numai intr pe altul Empty
MesajSubiect: este cel mai tare server! numai intr pe altul   este cel mai tare server! numai intr pe altul Icon_minitimeMier Sept 03, 2008 7:44 pm

Sunt Danyell..intru pe sv in fiecare zi si stau cam jumatate din tot timpul petrecut pe Best Traps Very Happy Este cel mai cool server cunoscut de om....am si o problema What a Face am facut cerere de slot..apoi m-am hotarat sa cer admin Very Happy si dc am nevoie de slot daca iau admin si am slot automat Question
P.S:Voi incerca sa aduc cat mai multi playeri pentru a primii adminul atat de mult dorit Wink
P.P.S:Voi incerca de asemenea sa nu mai ma cert cu nimeni chiar dca ma injura sunt obosit sau ma enerveaza Very Happy
P.P.P.S: Nu prea am dat date despre mine aici Surprised Rolling Eyes dar imi place sa postez pe forumul:


"CELUI MAI TARE SV DE CS Twisted Evil "


Bye Twisted Evil
Sus In jos
Admin (Crash)
Admin
Admin (Crash)


Mesaje : 121
Data de înscriere : 31/08/2008
Varsta : 34

este cel mai tare server! numai intr pe altul Empty
MesajSubiect: Re: este cel mai tare server! numai intr pe altul   este cel mai tare server! numai intr pe altul Icon_minitimeMier Sept 17, 2008 1:16 am

Multumim danyell Smile un baiat recunoscator si care ne respecta pt munca noastra Smile thx bro Wink
Sus In jos
https://bestraps.forumgratuit.ro
 
este cel mai tare server! numai intr pe altul
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» id este hiphopfristin
» Lista Adminilor pe Server !!!
» Model Cerere Admin !!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BesTrapS :: ..::FuNzonE::.. :: ..:: Jucatorii BesTrapS.sytes.net ::..-
Mergi direct la: